Uitslagen

Uitslagen skate competities
De uitslagen van de OOMS-competitie zijn te vinden via: www.schaatsen.nl en via de site van de organisatie: www.skeelercup.nl.

De uitslagen van de MIJNTEN-competitie zijn te vinden via: www.schaatsen.nl en via de site van de organisatie: www.mijnten-inline-cup.nl.

Uitslagen club kampioenschappen 2014

100 meter

pos. naam klasse 100 m 100 m snelste
1 Malou Korner PM4 14.35 15.88 14.35
2 Nanouk Korner PM4 24.33 24.72 24.33
1 Irem Kaya PM2 12.71 12.70 12.70
2 Caitlin Landzaad PM2 13.81 14.25 13.81
3 Janne Rijpma PM2 15.49 18.08 15.49
4 Brenda van Oosterhout PM2 15.65 15.80 15.65

Tijdrit

pos. naam klasse tijdrit
1 Malou Korner PM4 4:22.15
2 Nanouk Korner PM4 6:57.78
3 Irem Kaya PM2 3:21.09
4 Caitlin Landzaad PM2 3:28.45
5 Brenda van Oosterhout PM2 4:46.01
6 Janne Rijpma PM2 4:52.35

Klassement

pos. naam klasse snelste pt tijdrit pt totaal
1 Irem Kaya MP2 12.70 5 3:21.09 5 10
2 Caitlin Landzaad MP2 13.81 4 3:28.45 4 8
3 Brenda van Oosterhout MP2 15.65 2 4:46.01 3 5
4 Janne Rijpma MP2 15.49 3 4:52.35 2 5
1 Malou Korner MP4 14.35 5 4:22.15 5 10
2 Nanouk Korner MP4 24.33 4 6:57.78 4 8

Tijdrit

pos. naam klasse tijd
1 Bert Hoogenboom master 2:31.60
2 Jamal Hakim senior 2:36.91
3 Machiel Korner master 2:42.46
4 Wijnand Kooiman master 2:42.56
5 Marcel Teunissen master 2:50.24
6 Eva van Til MP1 2:53.31
7 Willem Lagerwaard master 2:58.22
8 Jan-Willem vd Weij master 3:06.53
9 Gert van der Weele senior 3:24.45

Marathon

pos. naam klasse ronden tijd
1 Bert Hoogenboom master 10 16:19.90
2 Jamal Hakim senior 10 16:23.95
3 Machiel Korner master 10 16:24.14
4 Wijnand Kooiman master 10 16:26.59
5 Marcel Teunissen master 10 17:14.75
6 Eva van Til MP1 10 17:52.08
7 Willem Lagerwaard master 10 17:52.35
8 Gert van der Weele master 9 17:59.35
9 Jan-Willem vd Weij master 9 17:59.81

Klassement

pos. naam klasse tijd punten ronden totaaltijd punten punten totaal
1 Eva van Til MP1 2:53.31 5 10 17:52.08 5 10
1 Bert Hoogenboom m/s 2:31.60 10 10 16:19.90 10 20
2 Jamal Hakim m/s 2:36.91 9 10 16:23.95 9 18
3 Machiel Korner m/s 2:42.46 8 10 16:24.14 8 16
4 Wijnand Kooiman m/s 2:42.56 7 10 16:26.59 7 14
5 Marcel Teunissen m/s 2:50.24 6 10 17:14.75 6 12
6 Willem Lagerwaard m/s 2:58.22 5 10 17:52.35 5 10
7 Gert van der Weele m/s 3:24.45 3 9 17:59.35 4 7
8 Jan-Willem vd Weij m/s 3:06.53 4 9 17:59.81 3 7

Reacties gesloten