In het weekend van 27 en 28 januari hebben Ariane Smit en Eva van Til deelgenomen aan het NK Allround in Thialf. Dat was voor beide dames een hele ervaring. Voor Ariane was het niet helemaal nieuw, zij had vorig jaar al meegedaan met het NK sprint. Maar voor Eva was het echt de eerste keer om in een goed gevuld Thialf te rijden. Dat is toch anders dan het NK junioren waar alleen familieleden langs de baan staan.

De dames begonnen zaterdag de 27e om 11.15 uur met de 500m. Ariane werd knap 6e in een tijd van 41.07 seconden. Eva werd 16e met een nieuw PR van 42.49. Na de 500m was het tijd voor de 3000m. Eva eindigde op deze afstand als 15e en Ariane als 16e. De 2e dag stond de 1500m op het programma en voor de eerst acht rijders ook nog een 5000m. Ariane werd 15e en Eva werd 18e op deze afstand. Wellicht kijken de dames niet helemaal tevreden terug op de tijden die zijn gereden, toch is en blijft het een hele mooie ervaring en wellicht volgen er komende jaren nog meer van deze ervaringen.

In ieder geval is SVR trots op wat deze dames hebben gepresteerd.