In het weekend van 10/11 februari werd in Enschede gestreden om de junioren titels van dit seizoen. Er waren niet alleen diverse afstandstitels te verdelen, ook werd het NK allround en het NK massasprint verreden.

10 februari werd afgetrapt met de junioren C, gevolgd door de junioren B. Dit jaar mocht alleen bij de junioren A een SVR-lid deelnemen, namelijk Eva van Til. Eva opende het toernooi met een PR op de 500m (42.29). Met een stabiele 1500 en een goede 1000m stond ze na 13 afstanden op de 11e positie in het tussenklassement. Alleen de 1e 10 rijders mogen een afsluitende 3000m rijden. Omdat één van de rijders afzegde voor de 3000m, mocht Eva toch starten. Uiteindelijk werd ze 10e in het eindklassement.

Het allroundtoernooi werd afgesloten met een massastart over 10 ronden. Eva wist de tussensprint te winnen en werd uiteindelijk 4e in het eindklassement. Al met al een succesvol, maar vermoeiend weekend.

Goed gedaan Eva!