Het is vroeg en nog donker buiten, maar op de ijshockeybaan bij schaatsbaan Rotterdam wordt er al fanatiek geoefend op de bocht.

De eerste twee ochtenden van de kerstvakantie zijn er extra trainingsmogelijkheden voor de jeugd van SVR. En daar wordt goed gebruik van gemaakt. Onder leiding van Hans en Evelien Veldkamp schaaft de oudere jeugd aan hun techniek op het rechte eind en de bocht. De jongste jeugd oefent op de ijshockeybaan het ‘pootje over’ om het daarna op de 400m baan in praktijk te brengen. En dat lukt aardig goed! De training voor de jongste jeugd wordt verzorgd door Martijn en Jacolien.

….. Het lijkt bijna een traditie te worden…. de laatste training wordt afgesloten met een kleurige laagjestaart, gebakken door Roos, Elanne en Mare. Om 10.30 uur gaat iedereen blij, voldaan en met een mooie muts van Schaatsbaan Rotterdam, naar huis.

Organisator BEDANKT! Ook alle trainers bedankt voor alles.

Fijne feestdagen gewenst!