SVR heeft het nieuwe jaar afgetrapt met met de Nieuwjaarsreceptie. Deze keer noodgedwongen virtueel en mede daarom met slechts een select gezelschap op Zoom. Sander heeft de hoogtepunten van dit jaar nog eens benoemd:

  • onze nieuwe skeelerbaan
  • de succesvolle Actie4Edo
  • het enthousiasme voor het schaatsen op Schaatsbaan Rotterdam, zowel bij bestaande als nieuwe leden

En de negatieve punten …. die kunnen we wel invullen met Corona als de grote boosdoener. Maar een mooi jaar ligt voor ons met hopelijk weer voldoende mogelijkheden om samen te schaatsen, skeeleren en fietsen.

Na de mooie woorden van Sander was het tijd voor de eerste SVR subquiz. Met vragen over SVR nu en toen, Rotterdam, Feijenoord, Elfstedentocht en schaatsen in het algemeen. Met als glorieuze winnaar Marien die de bijbehorende bubbels virtueel in ontvangst nam.