Het trainingsprogramma voor de komende maanden is weer rond. Zie onderstaand schema.

dag trainingsvorm waar en wanneer voor wie
maandag inline-skatetraining (tochten rijden/ duurtraining) Vanaf 24 april elke maandagavond. Vanaf 19.30, locatie: parkeerplaats ‘Outdoor & Fun’, aan de voet van de skihelling in het Hoge Bergse bos. Als het 2 uur voor de training regent, gaat de training niet door. Zorg voor voldoende bescherming (helm, pols- en kniebescherming)!  Trainer: Marcel Teunisse senioren en masters met enige ervaring
dinsdag techniek- en conditietraining Elke dinsdagavond, vertrek 19.45 vanaf het clubhuis: Veenweg 20. Deze training vindt het gehele jaar door plaats. Trainer : Jaap Schokkenbroek junioren, senioren en masters
dinsdag fietsen Vanaf 11 april elke dinsdagavond fietsen, vertrek 19.00 uur vanaf het clubhuis. Deelname op eigen risico. senioren en masters
woensdag inline-skatetraining Vanaf 26 april elke woensdagavond, vanaf 17.45 tot 19.00 uur, locatie: Wielerbaan ‘Leontien van Moorselparcours’ (Landscheiding 101, Rotterdam). Als het 2 uur voor de training regent, gaat de training niet door. Zorg voor voldoende bescherming (helm, pols- en kniebescherming)! Trainers: Jacolien Vogelzang en …… gevorderde en oudste pupillen, junioren, senioren en masters
donderdag techniek- en conditietraining (incl. krachttraining) Vanaf 18 mei elke donderdagavond, vanaf 19.00 tot 20.30 uur, locatie: Clubhuis, Veenweg 20. Trainer: Jacolien Vogelzang pupillen, junioren, senioren en masters
zondag inline-skatetraining Vanaf 23 april elke zondagochtend, vanaf 9.30 uur, locatie: Wielerbaan ‘Leontien van Moorselparcours’ (landscheiding 101, Rotterdam). Trainers: Machiel Korner en Jacolien Vogelzang. Doe je hardloopschoenen aan of neem ze in ieder geval mee, want voorafgaand aan het inline-skaten wordt er een warming-up gedaan. Als de baan erg nat is gaan we schaatsoefeningen en spelvormen doen. pupillen en junioren
zondag fietsen Vanaf 2 april elke zondagmorgen fietsen, vertrek 8.30 uur vanaf het clubhuis. Deelname op eigen risico. senioren en masters