Zet de datum alvast in je agenda, 18 mei is het weer tijd voor de Algemene Ledenvergadering. Na 2 jaar eindelijk weer eens live in het clubhuis. Aanvang is 20:30 uur. 

Eerlijk is eerlijk, meestal zijn er niet veel leden te porren hiervoor. Maar deze keer hopen we toch op een ruime opkomst. Er is namelijk nogal wat te bespreken; de groei van de vereniging, wisselingen in bestuur, nieuwe commissies die voortkomen uit onze eigen skeelerpiste (wedstrijdcommissie, sponsorcommissie, onderhoudscommissie, barcommissie), samenwerking met Lansingerland en Ahoy, etc. 

We kijken dus uiteraard terug naar het afgelopen jaar maar ruimen ook voldoende tijd in om vooruit te kijken naar de toekomst. En dat doen we graag met zoveel mogelijk leden. SVR is er immers voor maar vooral ook door onze leden. Ouders van jeugdleden worden nadrukkelijk uit uitgenodigd voor de ALV.

Jij komt toch ook!