Donderdagochtend en vrijdagochtend was er voor de junioren en jeugdschaatsers van SVR een extra gelegenheid om te trainen op de Uithof in Den Haag. Hans en Evelien Veldkamp namen de junioren onder hun hoede en Machiel en Jacolien de jongste jeugd. De baan was nog niet open voor het publiek, daarom kon de hele baan worden gebruikt voor de trainingen.

De training op donderdag begon met inrijden tegen de richting. Daarna werd er flink geoefend op het rechte eind en de bocht. Vrijdag begonnen de junioren op ijshockeyschaatsen. Dat was even lastig, natuurlijk niet voor iedereen. Maar al snel had eigenlijk iedereen de slag te pakken en werd er flink hard gereden. Iedereen was erg enthousiast. De jongste jeugd ging aan de slag met de bochtentechniek. Wat een luxe als je de hele baan hebt om bochtjes te oefenen! De training op vrijdag werd bij de jeugd afgesloten met een potje ijshockey en bij de junioren met een estafette. Na afloop werden de deelnemers getrakteerd op taart, gebakken door Elanne en Mare en een bidon van Jumbo. Mike had ook nog jassen geregeld voor rijders en trainers.

De twee trainingsdagen waren een groot succes. Graag wil ik de trainers bedanken en Mike voor het regelen!