Van donderdag 4-mrt tm zondag 7-mrt zijn we met een grote groep leden van SVR en Lansingerland bezig geweest met het plaatsen van de boarding. Om precies te zijn, allereerst de palen, de rest van de boarding volgt nog. Groot respect voor mensen die dat dagdagelijks doen want het was a hell of a job. Er lopen nog voldoende mensen rond met pijn in rug en handen na 1 of meer dagen klussen. Maar het resultaat mag er zijn. Zondag 7-maart werd de laatste paal erin gezet.

HEEL VEEL DANK AAN IEDEREEN DIE HEEFT MEEGEHOLPEN!

De volgende stap is het bevestigen van de liggers en de boarding zelf. De materialen zijn inmiddels binnen en de eerste liggers zijn bevestigd. Komende weekend gaan we weer aan de slag. Dus houd de app in de gaten en meld je aan voor 1 dagje klussen. De friet en pizza smaakt veel beter tijdens en na gedane arbeid!