podiumZKH_JunC

Zondag 16 november is het Zuid-Hollands kampioenschap marathon voor alle categorieën verreden. Aan dit kampioenschap hebben ook SVR-leden deelgenomen en niet zonder succes. Bij de meisjes junioren C wist Eva van Til beslag te leggen op een mooie 2e plaats.

Bij de meisjes pupillen deed Irem Kaya mee, zij werd 9e. Bij de jongens pupillen waren Thijs Kooiman en Tijn van Til van de partij. Thijs werd 4e bij de pupillen A en Tijn 9e bij de pupillen B.

Edo Maas deed mee bij de junioren C jongens. Hij viel helaas in de laatste bocht en werd uiteindelijk 9e in het klassement.

Later op de avond was het de beurt aan de dames, heren senioren en masters. Bij de dames wist Eva van den Born beslag te leggen op de 4e plaats. Jay Overvliet werd 13e bij de senioren. Bij de masters deden alleen Harrald Hoogeveen en Gert van de Weele mee. Harrald werd uiteindelijk 14e en Gert 15e in het klassement.