Rotterdam heeft er 60 jaar op moeten wachten, maar 22 december a.s. is het dan zover. De topdivisie van het marathon schaatsen in Nederland komt naar Rotterdam. De laatste keer was het op het natuurijs van de Kralingse plas, nu kunnen wij met trots verkondigen dat het op onze eigen 400m baan gereden kan worden. Daarmee is het Kampioenschap van Kralingen 2013 een feit!

De 400m van Schaatsbaan Rotterdam baan heeft een tunneloverkapping wat een extra dimensie geeft aan de wedstrijd. – Wie komt er met de tussensprint en de eindsprint het eerste de bocht uit! – Het belooft in een spectakel te worden dat je niet mag missen. Kom dus op zondag 22 december naar Schaatsbaan Rotterdam en aanschouw zelf wie de eerste marathon overwinning op Schaatsbaan Rotterdam op zijn naam schrijft!

De vrouwen starten om 10u15. De mannen verschijnen een uur later aan de start om 11u30. Vanaf 13u00 is de baan weer geopend voor publiek en kan je toppers trachten na te doen.

Bericht van Schaatsbaan Rotterdam